Возило изгоре целосно – ова се првичните информации

Локалниот портал Каменица.мк објави фотографии од несреќа во која целосно изгоре автомобил на патот Каменица – Делчево.

„Фотографии од вчера настанатата несреќа на регионалниот пат Македонска Каменица – Делчево, каде екипа на ТППЕ Македонска Каменица интервенираше во гаснење на автомобил.

Нема побредени лица во несреќата. Причинета е материјална штета, стои во објавата на Фејсбук страната Каменица.мк

Повеќе фотографии погледнете на линкот во продолжение.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде