Вонредна вест: Маж скокна од зграда во Скопје – првични информации

Вонредна вест: Маж скокна од зграда во Скопје – првичните информации ги пренесува Слободен печат.

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ И ВИДЕОТО МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА.

Човек попладнево скокна од зградата „Настел“ во скопската населба Тафталиџе, на булеварот „8 Септември“, објави Слободен печат.

Полицијата го блокираше булеварот, а на место е пристигната е екипа на Брзата помош.

Според информациите на „Слободен печат“, станува збор за средовечен маж.

МВР го истражува случајот. Повеќе детали се најавени за подоцна.

ВИДЕОТО НА СЛОБОДЕН ПЕЧАТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ТУКА

Извор и фото: Слободен печат

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде