(видео) Објавена снимка – масовна тепачка пред полициска станица во Кочани!

Вистински хаос се слулчувал во центарот на Кочани во текот на вчерашната вечер во инцидент кој што се случил пред полициска станица во градот.

Масовна тепачка се случувала токму пред очите на полицијата велат извори на Инфомакс од Кочани.

-Началниче на П.С кочани Aleksandar Maksimov ова дејствие беше вчера вечерта пред Полициската Станица,

јави се на Министерот и соопшти му што и како, може и командирот на униформа Александар Темелков да се јави и тој да објасни…

Јас имам повеќе видеа, ова е нај не насилно што го избрав да го споделам, во коментар ке ти ставам и денешна слика од пред станицата само…

Извор: Инфомакс

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде