ВИДЕО: Масовна тепачка пред гимназија во Куманово

ВИДЕО: Масовна тепачка пред гимназија во Куманово – ТЕКСТОТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА

ВИДЕОТО МОЖЕТЕ ДА ГО ВИДИТЕ НА КРАЈОТ ОД ТЕКСТОТ

Телевизијата Алсат на Фејсбук сподели видео од масовна тепачка во гимназијата “Сами Фрашери” во Куманово.

Засега нема детали за настанот, но од снимката може да се забележи дека голема група средношколци буквално не знаат како удираат еден по друг, користејќи ги сите расположливи средства.

Како што пишува во описот на видеото, станува збор за тепачка на ученици во гимназијата Сами Фрашери во Куманово.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде