Ужас преживеала 63-годишна жена: Пријател му дозволил да ја cилyва кај него дома додека тој ги гледал!

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА

Ужас за 63-годишна жена: Пријател му дозволил да ја cилyва кај него дома додека тој ги гледал!

На 28.12.2022 во 17.50 часот во Прилеп, полициски службеници од Полициската станица Прилеп ги лишиле од слобода лица на возраст од 33 и 52 години двајцата од Прилеп.

33 годишникот се сомничи дека во текот на денот извршил о6љу6а врз 63-годишна жена од Прилеп,

додека 52 годишникот дозволил пред него во неговиот дом да биде извршена обљубата врз жената која ја познава од претходно.

Тие биле задржани во полициска станица и по целосно документирање на случајот, против нив ќе биде поднесена соодветна пријава.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде