Ужас во Македонија: Малолетничка силувана во скопско село

Малолетник силувал малолетна девојка во скопско село.

Случајот во полицијата го пријавил таткото на девојчето. 

-На 23.04.2023 во 05.45 часот 52-годишен маж пријавил дека во скопско село малолетник извршил обљуба врз неговата малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти МВР. 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде