УЖАС вечерва ја потресе Македонија: Сексуално ја вознемирувал ќерката на својата невенчаната сопруга

УЖАС вечерва ја потресе Македонија: Сексуално ја вознемирувал ќерката на својата невенчаната сопруга

На 08.05.2023 околу 16.45 часот, полициски службеници на СВР Тетово – Одделение за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода 51-годишниот М.Б. од гостиварско село,

кој во 13.15 часот бил пријавен од неговата 40-годишна невенчана сопруга, со која живееле заедно, дека подолго време ја допирал по телото нејзината малолетна ќерка од првиот брак.

Тој бил задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот. 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде