Ужаc: Скопјанец заедно со свој пријател си ја истепал сопругата!

Ужаc: Скопјанец заедно со свој пријател си ја истепал сопругата!

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА

Скопјанец со помош на уште едно лице си ја нападнал 21 – годишната сопруга во куќата на нејзините родители,

по што со закана со оpyжје ја одвел од домот.

Како што информираат од МВР вчера во 15 часот полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода скопјанецот Д.С.(39)

кој се сомничи дека  на 07.12.2022 заедно со уште едно лице физички ја нападнал својата 21-годишна сопруга.

Лицето е приведено во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде