Урнебесно видео: Познатиот јутјубер Ритко истерува магија на Бугарка

Ритко Мемедов попознат како Ритко е еден од нашите најпознати јутубер кој веќе некое врем со попатно паузи е на јутјбу сцената.

Видеа од стотици илјади прегледи, видеа во кои можат да се видат доста насмевки на лицата кои го следат односно таканаречените „мафијаши“.

Едно време Омегле беше популарна платформа каде што можеа да се спојат сосема непознати луѓе од најразлични земји.

Камерата веднаш се вклучува и за секунда ѝ дозволувате на непозната личност да ви „ѕирне“ во приватноста.

Ритко е еден од најпознатите јутубери во Македонија и е од Битола. Со неговите видеа често ја крева јавноста на нозе.

Овој битолчанец одлучи да го користи Омегле за да се шегува со луѓето.

И овој разговор со мажена жена од Бугарија стана популарен на ТикТок.

Таа вели дека има магија, а Ритко и нуди помош за да ја тргне магијата и да има многу среќа во животот.

Тој ја натера да се истушира без да се соблече, односно заедно со облеката која ја носи.

Потоа ја натера да јаде сирење и да лае како куче.

Погледнете го ова урнебесно видео:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде