Уапсена Теа Таировиќ, на аеродром пречекана од полиција

Една од најпопуларните пејачки во моментов, Теа Таировиќ, наводно е уапсена во Германија.

Пејачката Теа Таировиќ наводно била уапсена на аеродромот во Германија. Пејачката наводно била уапсена од финансискиот инспекторат на аеродром и се уште е во притвор.

Таировиќ е приведена во раните утрински часови, а се известува дека локалните власти би можеле да и забранат влез во земјата до понатамошно известување, пишува Телеграф.рс.

Пејачката викендов имаше мини турнеја во Германија.

Популарната пејачка Теа Таировиќ на секој настап прави бум, па затоа е меѓу најангажираните на естрадата.

Социјалните мрежи се преплавени со видеа од атрактивната пејачка која на настапи заработува бакшиш од неколку илјади евра.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде