Тpaгедија силно одекна во Македонија: Пронајдена мpтва жена

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА

Тpaгедија силно одекна во Македонија: Пронајдена мpтва жена

Вчера (5.01.2023 г.) во Полициско одделение Маврово било пријавено дека во викенд куќа во населба Маврови Анови,

општина Маврово и Ростуше била пронајдена почината С.Н.(86) од Леуново, со место на живеење во Скопје.

Екипа на Итна медицинска помош констатирал cмрт без видливи траги на наcилcтво,

а по наредба на Јавен обвининител телото на починатата било дадено на обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде