Страшно: Ѝ влегол дома и се самозадоволувал, а потоа се обидел да ја нападне

33-годишна жена преживеала ужас во нејзиниот дом во Центар.

-На 03.05.2023 околу 04.15 часот во СВР Скопје, 33-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 02.00 часот во нејзиниот дом на подрачје на Центар,

преку незаклучена врата влегло едно лице кое се самозадоволувало, а се обидело и физички да ја нападне, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде