СТРАШНА ТРАГЕДИЈА ПО ДОЧЕКОТ НА НОВА ГОДИНА: Млада мајка скокнала од 4 кат од зграда во Стара Пазова

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА ЗА ДОЧЕКОТ НА НОВА ГОДИНА: Млада мајка скокнала од 4 кат во Стара Пазова

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА.

Непозната млада жена скокнала од четврти кат од зграда во Стара Пазова.

Се претпоставува дека скокнала од тераса додека другарите спиеле, а наводно имала проблеми поврзани со здравјето на член на семејството.

За жал, лекарите само на лице место можеле да констатираат cмрт на младата жена.

Сè се случи во 5 часот наутро по забавата за дочекот на Нова година. Полицијата извршила истрага, а деталите ќе бидат познати наскоро.

Според неофицијални информации, починатата зад себе оставил едно дете.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде