СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО КОЈА УЧЕСТВУВАЛЕ ТРИ ВОЗИЛА ПОПЛАДНЕВО СЕ СЛУЧИ ВО САРАЕВО

СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО КОЈА УЧЕСТВУВАЛЕ ТРИ ВОЗИЛА ПОПЛАДНЕВО СЕ СЛУЧИ ВО САРАЕВО

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА.

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА.

Сообраќајна несреќа во која учествувале три возила попладне се случила во населбата Рајловац во Сараево.

Како што потврдија од Оперативниот центар на МУП на кантонот Сараево за порталот Radiosarajevo.ba, полицијата е на терен.

Несреќата штотуку е пријавена, полицијата само што пристигнала на местото на настанот, повеќе информации ќе имаме подоцна“, велат од полицијата.

Сообраќајот во овој дел од градот се одвива отежнато.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде