Што се случува низ Македонија?! Двајца мажи си ги тепале сопругите!

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА

Што се случува низ Македонија?! Двајца мажи си ги тепале сопругите!

На 05.01.2023 во 21.00 часот во с.Сенокос, прилепско, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода С.М.(55) од

Скопје, затоа што физички ја нападнал неговата 34-годишна невенчана сопруга.

По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

На 05.01.2023 во 20.10 часот во Неготино, полициски службеници од Полициската станица Неготино го лишиле од слобода Г.Ц.(42) од неготинско село, 

затоа што физички ја нападнал неговата 35-годишна сопруга.

По документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде