Шокантно видео: Маж удира жена со тупаница во глава, а потоа избега – УЖАСНО НАСИЛСТВО ВО НОВИ САД

Шокантно видео: Маж удира жена со тупаница во глава, а потоа избега – УЖАСНО НАСИЛСТВО ВО НОВИ САД

ВИДЕОТО МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ НА КРАЈОТ ОД ТЕКСТОТ.

На Инстаграм се појави видео од страшно насилство врз жена во Нови Сад, пренесуваат српските медиуми

Како што се гледа, мажот прво ја соборил на подот, а потоа ја подигнал и силно ја удрил по главата.

Видеото е објавено на сајтот „newow.rs“ со опис дека насилството се случило во населбата Клиса.

„Срам да ви е! Граѓаните кои беа снимени се приближија и веднаш потоа реагираа. Кукавицата им побегна на насилниците кога виде како луѓе се приближуваат“, пишува на страницата.

Засега не се знае дали полицијата е информирана за овој случај.

ВО ПРОДОЛЖЕНИЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОТО КОЕ Е СО ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде