Шокантно: Пријател открива како Урош се однесувал во училиштето

Мештаните тврдат дека Урош бил познат како проблематичен млад човек, а како што велат сакал да „дивее“ низ центарот со својот мотор, а некои се сомневаат дека имал проблеми и со дрогата.

Урош Б. од Дубона кај Краљево изврши страшен масакр кога уби осум млади луѓе и рани повеќе од нив во селата Дубона, Мало Орашје и Шепшин.

Еден од познаниците открива грозоморни детали за Ало! во која укажува за неговото арогантно однесување.

Го знаеме од средно! Тој секогаш беше проблематичен! Но, тој не само што беше проблематичен, туку и арогантен! Правеше што сакаше, а татко му ги решаваше проблемите.

Кога ќе ја повикаа мајка му да дојде на училиште, тој им одговараше на наставниците: „Како по ѓаволите, ќе дојде татко ми да ви објасни се!“ – вели еден познаник.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде