СЕМЕЈНА ДРАМА: Свекрва си ја истепала снаата, реагирала и полицијата!

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА

Во Велес се случувала вистинска семејна драма откако снаата која имала 23 години била нападната од нејзината сверква.

Случајот бил пријавен и во полицијата од каде што го потврдија инцидентот кој се случил вчера наутро.

46-годишната К.Д била приведена во 11:10 часот.

Во продолжение ви го пренесуваме краткото соопштение од полицијата.

На 05.01.2023 во 11.10 часот во Велес, полициски службеници од СВР Велес ја лишиле од слобода К.Д.(46) од Велес, затоа што физички ја нападнала нејзината 23-годишна снаа.

По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава. 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде