СЕДНАЛ ВО КОЛА И СЕ ПОЛИЛ СО БЕНЗИН: Сакал да се убие затоа што сопругата психички го малтретирала – Голема драма на Црн врв

СЕДНАЛ ВО КОЛА И СЕ ПОЛИЛ СО БЕНЗИН: Сакал да се убие затоа што сопругата психички го малтретирала – Голема драма на Црн врв

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА.

Во вторникот околу еден и пол по полноќ се одвивала драма на планината Црни врв каде маж се полил со бензин со намера да се самозапали.

Седејќи во автомобилот, тој се поли со бензин и држеше запалка во рацете.

Неофицијално, тој наводно се решил на тој чекор бидејќи сопругата пcихички го малтретира.

Како што се дознава, тој прво побарал помош со јавување во кол центарот, по што од сигурна смрт го спасил инспектор во ПУ Бор, кој е и член на преговарачкиот тим на МВР на Србија.

Мажот веднаш бил пренесен во болница.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде