Пристигна убава вест: Девојчињата се пронајдени!

На социјалната мрежа фејсбук се пренесува информација дека девојчињата од Струмица се пронајдени и се во полициска станица.

Само што ги најдоа во полиција се !, напиша Ели Мишевска.

Познаник од полициска станица ме контактираше, НАЈДЕНИ СЕ, ДОБРО СЕ. ФАЛА МУ НА БОГА🙏, напиша Лејла Дојчиновска.

Во очекување сме на официјална информација од МВР.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде