Инстагpам „гоpи“: Цеца објави бpутална слика од маcажа – носи само гаќички и кpпа околy градите

Ова видео покажа како навистина изгледа Цеца и јасно е дека има тело за чиста десетка.

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ направи БУМ на Инстаграм со видео од масата за масажа, а на нејзиниот изглед можат да и позавидат многу помлади колешки.

Имено, познато е дека Цеца многу се грижи за својот изглед, а може да се пофали со извајана линија, затегнат стомак и нозе, но и бујни гради и задник.

Пејачката сега на својот Инстаграм профил објави видео на кое лежи само во црни гаќички, додека градите ги покрива со пешкир.

„На овој изглед сите треба да и завидуваме, девојка моја – напиша пријателката кој ја означи на видеото.

Оваа снимка покажа како навистина изгледа Цеца и јасно е дека има тело за чиста десетка.

Инаку, оваа снимка изненади многумина, бидејќи Цеца не објавува често вакви предизвикувачки кадри.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде