Гостите „полудеа“ кога замеша: Теа Таировиќ направи БУМ на настап (Видео)

Теа Таировиќ е пример за пејачка која привлекува големо внимание во јавноста.

Многумина го оспоруваа нејзиниот талент и вештини за пеење, ја обвинyваа дека се здобила со слава со сеkcапил, но таа го поби сето тоа и покажа дека навистина има талент, па направи вистински БУМ на сцената со нова песна!

Познато е дека нејзиниот изглед предизвикува голема бура, бидејќи е исклучително убава и згодна, а пејачката честопати ги истакнува своето заобленото тело и совршените облини во преден план.

Така беше и сега. На Инстаграм се појави видео од настап на Таировиќ, каде како и обично направи вистински БУМ.

Имено, додека Теа пееше и танцуваше сите се собраа околу неа и почнаа да ја снимаат со своите телефони, но гостинот кој беше најблиску кога таа играше не се ни обиде да се оддалечи за „цела Теа“ да влезе во кадар.

Наместо тоа, во крупен план се гледаат само нејзините бујни гради и задникот додека изведува стомачен танц.

Погледнете го видеото подолу.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде