Го немало 10 дена дома: Полицијата пронајде исчезнато лице!

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛМАТА

Го немало 10 дена дома: Полицијата пронајде исчезнато лице!

Пронајден е триесет и петгодишниот кумановец по кого трагаше полицијата и семејството, информираа денеска од СВР Куманово.

Тој бил пронајден во кумановското село Орашац. Беше пријавен за исчезнат на 25 декември.

Полициските службеници од СВР Куманово го пронашле С.С.(35) за кого на 25.12.2022 беше пријавено дека се оддалечил од домот.

Тој бил во добра здравствена состојба, соопшти кумановската полиција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде