ДЕВОЈКАТА КОЈА ЈА УБИ МАЖОТ ВО ГРОЧКА ИМАЛА ГОЛЕМА СЕМЕЈНА ТРАГЕДИЈА: Соседите не можат да веруваат што се случило

ДЕВОЈКАТА КОЈА ЈА УБИ МАЖОТ ВО ГРОЧКА ИМАЛА ГОЛЕМА СЕМЕЈНА ТРАГЕДИЈА: Соседите не можат да веруваат што се случило

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА.

Полицаец (28) синоќа по кратка расправија ја у6ил сопругата (20) во семејната куќа во Грочка, а потоа се самоубил.

Според соседите, полицаецот бил познат во Грочка, но никој не знае дали е роден таму, додека неговата сопруга пораснала таму.

Соседите наведуваат дека у6иецот често ја посетувал сопругата со патролно возило додека биле во врска и дека убиената имала две сестри, од кои едната починала пред неколку години.

Пред куќата има се поголем број соседи и пријатели кои дошле на местото на убиството плачејќи и не можејќи да поверуваат што се случило.

Да потсетиме полицијата во Грочка објави дека вчера околу 17 часот и 20 минути се случила пукање во стан.

Утврдено е дека полицаецот (27) ја убил сопругата (19), а потоа се самоубил во станот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде