Цело уништено едно возило во сообраќајка – првични информации

Цело уништено едно возило во сообраќајка на патниот правец Каменица – Делчево – ова се првичните информации.

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА.

Сообраќајна несреќа на патот Македонска Каменица – Делчево, пренесе Мнет телевизија.

На терен сликата е целосно уништено едно патничко моторно возило, но не е познато дали има повредени лица.

Повеќе информации се очекуваат во текот на денот.

ВИДЕОТО НА МНЕТ ТЕЛЕВИЗИЈА МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ВО ПРОДОЛЖЕНИЕ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде