Cтрашна семејна драма: Син го пpeтепал својот татко!

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА

Cтрашна семејна драма: Син го пpeтепал својот татко!

На 02.01.2023 во 19.25 часот во Полициската станица Шуто Оризари, 61-годишен жител на Скопје пријавил дека на подрачјето на

Шуто Оризари, поради нарушени семејни односи и меѓусебни недоразбирања, бил физички нападнат од неговиот син М.Ц.(40) од Скопје, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде