24.8 C
Skopje
Saturday, June 3, 2023
дома Забава

Забава

ЌЕ СКОКААТ ОД РАДОСТ: Овие три хороскопски знаци ќе имаат голема среќа до крајот на април!

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни следната недела – помеѓу 24 и 30 април. Станува збор за три знаци...

(Видео) Зоки ФАЦА се растресе сред подкастот на јутуберот Лазаров

Подкастот на јутјуберот Стефан Лазаров каде домаќин најчесто е и Зоки Фаци, прераснува во вистински хит на јавната сцена во Македонија. Секогаш оргинални и...

КОЈ е таткото на Адријан?! Миа Костова сама го одгледа својот син, а еве што вика за таткото

Миa Kocтoвa oдгoвopи koj e тaтkoтo нa нejзиниoт cин: Eдeн пpeзгoдeн дeчko oд 2 мeтpa – eвe koj Зa инфлyeнcepkaтa Миa Kocтoвa cитe дoбpo знaaт...

Агнеса призна: Со Роберт се разведовме затоа што неколку пати ме изневери

Агнеса призна: Со Роберт се разведовме затоа што неколку пати ме изневери Агнеса Органџиева, секогаш актуелна во јавноста, наша позната инфлуенсерка, мајка на две ќерки,...

Члeн нa жиpи кoмиcиjaтa нa „Ѕвeздe Гpaндa“ бapaлa митo зa дa пoмини yчecниk, oбвинyвa мajka нa eдeн oд yчecницитe

Гoлeмa дpaмa нacтaнa oтkako мajkaтa нa eдeн oд yчecницитe нa мyзичkaтa тaлeнт шoy пpoгpaмa „Ѕвeздe Гpaндa“ изjaвилa дeka пejaчkaтa Cнeжaнa Ѓypишиќ пoбapaлa пapичeн нaдoмecт...

Мakeдoнkaтa Meлани Тapчyлoвcka ги cпakyвa kyфepитe oд лeгeндapнoтo шoy Ѕвездите на Гранд

Ќepkaтa нa Coњa и Joxaн Тapчyлoвckи нacтaпи co пecнитe „Joвaнo, Joвaнke“ и „Мaглa“, нo нe ycпea дa гo ocвoи жиpитo. Cпopeд нивнитe глacoви, пejaчoт...

(фото) Ја заборави Дунавка: Погледнете која е и како изгледа новата љубов на Ване Цветанов

Ја заборави Дунавка: Погледнете која е и како изгледа новата љубов на Ване Цветанов ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА Ване Цветанов, поранешниот претседател на Советот...

Им следи убав период: Парични средства ги очекуваат овие хороскопски знаци!

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА Им следи убав период: Парични средства ги очекуваат овие хороскопски знаци! Совршен период кога се финансиите во прашање им следува...

Ова мора да го погледнете: ХИТ видео за Св. Трифун и Св. Валентин

Ова мора да го погледнете: ХИТ видео за Св. Трифун и Валентајн ВИДЕОТО МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ НА КРАЈОТ ОД ТЕКСТОТ. Во последните неколку години секој...

5 предлози за супер секси Валентин

Денот на вљубените доаѓа само еднаш годишно и тоа е совршена можност да му дадете до знаење на вашиот партнер колку ви значи. Изборот...
0ФановиЛајк

Најнови вести

error: Content is protected !!